U srijedu u 18.55 sati Dinamo je na Maksimiru dočekao Slaven Belupo. U vrlo zanimljivoj utakmici gosti, koji su se vratili nakon dva gola zaostatka, su do pred kraj držali bod, no tada su ostavili Petkovića nepokrivenog u kaznenom prostoru...

Dinamo: Livaković - Moharrami, Teophile, Gvardiol, Leovac - Franjić - Kadzior, Gojak, Ivanušec, Oršić - Petković

Slaven Belupo: Ježina - Božić, Paracki, Soldo - Bogojević, Lulić, Bačelić-Grgić, Glavčić, Goda - Lima, Krstanović

Dinamo – Slaven Belupo 1:0, Kadzior 23'

Dinamo – Slaven Belupo 2:0, Ivanušec 37'

Dinamo – Slaven Belupo 2:1 Theophile-Catherine 45' (ag)

Dinamo – Slaven Belupo 2:2, Lima 49'

Dinamo – Slaven Belupo 3:2, Petković 90'

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Umalo izjednačenje. Livaković je promašio loptu kod ubacivanja, ali Lima je glavom, možda i ometen od Livakovića, pucao pored gola

• 90’

GOOOL! Korner za Dinamo. Lopta je nakon duge putanje došla do Petkovića. On ju pucao glavom, a lopta se od trave odbila u gol Slavena

• 88’

Dvije promjene u DInamu. Izlaze Kadzior i Ivanušec, ulaze Kulenović i Ćuže

• 87’

Velika gužva s više odbijanja nakon ubacivanja iz slobodnog udarca. No nema udarca