Danas u 17.30 Dinamo je dočekao Istru 1961. Gosti su se organizirano i agresivno branili i pali su tek u završnici utakmice nakon što je sudac pokazao da je Grujević igrao rukom...

Dinamo: Livaković - Stojanović, Rrahmani, Perić, Leovac - Ademi - Moro, Gojak, Olmo, Oršić - Petković

Istra 1961: Čondrić - Grujević, Julio, Bosančić, Pavić - Regan, Gomes - Sane, Ndi, Savio - Perić-Komšić

• +11
Hrvatski Telekom Prva liga, 20. kolo, GNK Dinamo - NK Istra 1961 Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se barem četiri minute nadoknade

• 88’

Žuti karton za Majera

• 86’

• 84’

Penal za Dinamo! Sudac je pokazao da je igrač Istre igrao rukom. Iz snimke to nije jasno

• 83’

Promjena u Istri. Izlazi Ndi, ulazi Iglesias. U Dinamu Andrić ulazi umjesto Oršića

• 77’

Promjena u Dinamu. Izlazi Moro, ulazi Majer

• 76’

Žuti karton za Rodrigueza

• 73’

Sjajna obrana Čondrića! Petković je s nekoliko metara pucao glavom, no vratar Istre munjevito reagira i refleksno brani loptu koja je išla iznad njegove glave