Nogometaši Dinama nakon europskih obveza ali i ispadanja od Ferencvaroša u 3. pretkolu Lige prvaka, vratili su se domaćim obvezama. Na svom su stadionu dočekali Slaven Belupo, ali nisu se iskupili, jer odigrali su 'tek' 3:3. Momčad iz Koprivnice još uvijek nije stigla do pobjede u novoj sezoni, ali s tri teška gostovanja vraća se neporažena

DINAMO: Zagorac - Moharrami, Theophile, Gvardiol, Daničić - Jakić, Ademi - Tolić, Majer, Oršić - Gavranović

SLAVEN BELUPO: Filipović - van Bruggen, Paracki, Soldo - Bogojević, Glavčić, Bačelić-Grgić, Mlinar, Goda - Etoundi, Krstanović

• +6
Dinamo - Slaven Belupo (HT Prva liga - 5. kolo) Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice; Dinamo - Slaven Belupo 3:3

• 90’

Kastrati puca s ruba 16-erca, ali lopta se odbija u korner

• 89’

Promjena u Belupu; izlazi Glavčić, ušao Prce; a igrat će se još šest minuta nadoknade

• 88’

Drugi žuti karton za Zirduma

• 85’

Ušao je Andrić, izašao Oršić

• 73’

GGGOOOLLL! Tek što je ušao, Knöll je glavom zabio za 3:3

• 71’

Knöll i Iličić ušli, Mlinar i Etoundi izašli

• 68’

Ivanušec i Gavranović odigrali sjajnu akciju koju je golom zaključio Lovro Majer za 3:2

• 68’

Stigao je ubačaj s lijeve strane pred gol Belupa, ali lopta je bila malo prebrza za Majera