U derbiju 17. kola HT Prve lige Dinamo je pobijedio Goricu 4:3. Iako je Gorica do 90. minute vodila 3:2

GORICA: Banić - Doka, Moro, Jovičić, Čabraja - Babec, Kalik - Šikić, Dvorneković, Lovrić - Dieye

DINAMO: Livaković - Moharrami, Theophile, Perić, Gvardiol - Ivanušec, Ademi, Jakić, Oršić - Petković, Gavranović

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +19
Gorica - Dinamo (17. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GGGOOOLLL! Nakon velike gužve Theophile -Catherine pogodio je za vodstvo i pobjedu Dinama 4:3

• 90’

Igrat će se još pet minuta nadoknade

• 90’

GGGOOOLLL! Loptu je na bijelu točku stavio Petković i ovog puta pogodio; za razliku od utakmice protiv Rijeke; rezultat je 3:3

• 88’

Penal za Dinamo; Musa je srušio Petkovića

• 87’

Sada je prijetio Luka Ivanušec, ali nije dobro zahvatio loptu; Banić je hvata bez problema

• 86’

Prekrasan prolazak Brune Petkovića, čak je i udarac bio jak, ali ne dovoljno precizan

• 84’

Mamić je na teren poslao Atiemwena; izašao je Moharrami

• 84’

Dinamo je bacio sve karte na napad... Samim time ostalo je puno prostora za eventualnu kontru domaćina