olmov gol presudio

Dinamo nije dopustio novu senzaciju Gorice: Ni igrač manje nije zaustavio 'modre'

15.09.2018 u 18:26

U dvoboju 7. kola HT Prve lige nogometaši Dinama pobijedili su Goricu ove subote u gostima, zahvaljujući pogotku Danija Olma te tako učvrstili svoje vodeće mjesto na ljestvici...

Momčad koju ove sezone uspješno vodi Nenad Bjelica nije dopustila iznenađenje protiv hit momčadi HT Prve lige. Iako je Gorica mnogo pokazala u prethodnim kolima, a pobijedila je i Hajduk na Poljudu, ove subote na svom gradskom stadionu nadigrana je od strane 'modrih' koje ni igrač manje u završnih pola sata susreta nije zaustavio na putu do nove pobjede.

• +5
HT Prva liga, 7. kolo: Gorica - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL

Bio je to susret u kojem je Dinamo dominirao, a Gavranović je mogao zabiti već u prvom poluvremenu, no Kristijan Kahlina pred kojeg je izašao u 17. i 20 minuti iskazao se odličnim obranama.

U drugom poluvremenu 'modri' su ipak brzo došli na svoje. U 49. minuti Kadzior je ubacio prizemnu loptu s desne strane, a na pravom se mjestu našao Dani Olmo koji je poentirao iz blizine.

Gorica - Dinamo 0:1 (Olmo 49) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

U 66. minuti isključen je Stojanović nakon drugog žutog kartona, no to nije puno pomoglo Gorici koja je u par navrata zaprijetila preko Zwolinskog, no Livaković je sačuvao svoju mrežu netaknutom do posljednjeg sučevog zvižduka.

Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Dinamo je ovim trijumfom očuvao svoje vodeće mjesto na ljestvici, a Rijeka i Osijek će u međusobnom obračunu u nedjelju odlučiti tko će mu biti prvi pratitelj...

Gorica - Dinamo, izjave trenera Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

HT Prva liga, 7. kolo:

Gorica – Dinamo 0:1 (Olmo 49)

Gorica - Dinamo 0:1 (7. kolo 2017./18., 15.9.), sažetak Izvor: Screenshot / Autor: Youtube