U subotu u 21.05 sati Varaždin je dočekao Dinamo. 'Plavi' su bili veliki favoriti i rano poveli s dva gola razlike. No Varaždin se u nastavku vratio i prijetio izjednačenjem. Dinamo je pobjedu osigurao tek u sudačkoj nadoknadi.

Varaždin: Nevistić, Mamić, Novoselec, Rodin, Stolnik, Djou, Đurasek, Glavina, Drožđek, Petković, Benko

Dinamo: Livaković, Leovarc, Dilaver, Gvardiol, Moharrami, Moro, Oršić, Gojak, Ademi, Kadzior, Petković

Varaždin – Dinamo 0:1, Ademi 13'

Varaždin – Dinamo 0:2, Petković 18' (11m)

Varaždin – Dinamo 1:2, Obregon 79'

Varaždin – Dinamo 1:3, Marin 90+3'

• +10
Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo, NK Varaždin - GNK Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOL! U trećoj minuti sudačke nadoknade Marin je ostao sam u kaznenom prostoru i sigurno pogodio suprotni kut gola

• 90’

Kadzior je imao priliku riješiti utakmicu, ali pucao je preko gola

• 90’

Igrat će se barem tri minute nadoknade

• 89’

Promjena u Dinamu. Izlazi Oršić, ulazi Marin

• 86’

Pokušaj Đuraseka, pucao je pored gola

• 79’

GOOOL! Varaždin se vratio u utakmicu. Obregon je izbacio Gvardiola i snažno opalio s više od dvadeset metara. Livaković je bio nemoćan