TEKSTUALNI PRIJENOS

Dinamo i Hajduk uvjerljivo vode

27.03.2010 u 16:52

Danas se igraju sve utakmice 22. kola T-Com Prve HNL. Sedam utakmica je u 15 sati, a susret Karlovca i Rijeke je u večernjem terminu u 20.15

Sve najzanimljivije detalje za vrijeme svih utakmica (golove, jedanaesterca, isključenja) pratite na tportalu.

Dinamo – Inter 3:1

Sjever je u Makimiru zatvoren, a na ostalim tribinama se je skupilo oko 3000 gledatelja.

9' - 1:0 - Mandžukić je doveo Dinamo u vodstvo

18' - 2:0 - Mandžukić je svojim drugim golom možda već u ranoj fazi riješio pitanje pobjednika

28' - Dinamo je mogao već napuniti mrežu Zaprešićana, ali Mandžukić, Tomečak i Sammir nisu bili precizni

48' - I nastavak donosi napade Dinama, Inter je potpuno bezopasan

63' - 3:0 - Kramarić je spustio prsima za badelja koji je pogodio za veliko vodstvo

90' - 3:1 - Jonjić je izmakao pozornoszi 'modre' obrane

Hajduk - Varteks 2:0

3' - Ruka varaždinskog igrača, ali sudac Marić nije pokazao na bijelu točku

15' - Hajduk je pritisnuo, propustio nekoliko izglednih situacija, a Varteks je uzvratio preko Smrekara. Ipak, Subašić spašava 'bile'

25' - Varaždinci su opasni iz kontre, stvorili su nekoliko situacija gdje im je samo nedostajao zadnji dobar pas

30' - Tempo je pao, igra se razvodnila, iako je Hajduk većinu vremena na polovicu gostiju

35' - Sve više zvižduka s tribina na kojima je oko šest tisuća gledatelja

42' - 1:0 Sharbini je prevario svoje čuvare, ubacio, a Vukušić je najviši u skoku

52' - 2:0 Ibričić je zabio sa osam metara na asistenciju Rubila

Istra – Osijek 1:3

15' - Još bez pravih prilika s obje strane

20' - Puno trke i htijenja, ali bez konkretnog učinka

34' - 0:1 - Šorša je pronašao ključ za domaću obranu

60' - 0:2 - Sada je Pušić svladao Lisjaka. Gosti kontroliraju utakmicu

73' - 0:3 - Jugović glavom za prva tri boda Osječana u drugom dijelu sezone

90' - 1:3 - Šehić u sudačkoj nadoknadi

Croatia S. – Zadar 1:2

14' - 1:0 - Pokrajčić je kaznio Zadar na promašaje

53' - 1:1 - Ćurjurić iz slobodnjaka s 20 metara

70' - Tempo je pao, ali gosti i dalje pokušavaju doći do pobjede

74' - 1:2 Mršić je prekrasnim golom sa šesnaesterca doveo goste u vodstvo. Isplatio se rizik momčadi iz Stanova

Međimurje – Slaven B. 1:1

7' - Maras je neometan u šesnaestercu domaćina zatresao stativu

17' - 0:1 - Šafarić je precizan. Čakovčanima je zabio najniži igrač na travnjaku i to glavom

32' - 1:1 - Međimurje se vraća u igru preko Žuljevića

Šibenik – Lokomotiva 0:0

3' - Pokušaj Alispahića, ali snažan udarac nije bio precizan. Dominacija domaćina.

40' - I dalje nema golova, ima prilika, ali vratari briljiraju. kod domaćina Zec opet nema svoj dan, kao i nedavno u kupu protiv Varteksa

71' - Bule je bio blizu toga da matira domaćeg vratara

Cibalia – Zagreb 1:0

Tek tisuću ljudi se okupilo na tribinama vinkovačkog stadiona

14' -1:0 - povratnik Bagarić zabija iz slobodnjaka i donosi prednost hitu prvenstva

33' - Vrlo jaka kiša ometa igrače obje momčadi

54' - Zagreb je sve opasniji od kada je u igru ušao stari majstor Vugrinec

80' - Kresinger je propustio priliku utakmice. S četiri metra glavom nije uspio zatresti mrežu za 2:0