Dinamo je večeras osvojio bod na gostovanju u Istanbulu i tako osigurao prvo mjesto u skupini. U nastavku natjecanja pridružio mu se Fenerbahče...

Fenerbahče: Tekin - Isla, Neustädter, Škrtel, Ali Kaldirim - Alici, Jailson, Elmas, Benzia, Valbuena - Frey

Dinamo: Livaković -. Stojanović, Theophile, Dilaver, Rrahmani - Ademi - Hajrović, Gojak, Olmo, Oršić - Gavranović

MAXTV DERBI TJEDNA

Uživajte u omiljenom sportskom sadržaju u HD kvaliteti slike na MAXtv-u. Aktivirajte sportski paket ili saznajte više informacija o MAXtv-u.

• +14
NK Dinamo - Fenerbahče, 1. kolo Europske lige Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice! Dinamo je prvi u skupini. Bez golova je završila i druga utakmica, pa je sada jasno da je Fener drugi u skupini

• 90’

Izlazi Hajrović, ulazi Kadzior

• 89’

Trenutno nema golova ni na drugoj utakmici ove skupine. Ako tako ostane još nekoliko minuta Dinamo je sigurno prvi, a Fenerbahče drugi u skupini

• 86’

Stojanović je pucao, no za malo neprecizno

• 75’

Dinamo je zabio, ali sudac je poništio gol. Ni nakon pregleda snimke nije jasno zašto

• 74’

Petković si je lažnjakom stvorio prostor, pucao je, no Tekin brani

• 71’

Udarac Hajrovića; Tekin brani. U nastavku mu je ispala lopta, no zaustavio ju je na crti. Skoro poklon gol za Dinamo