AUSTRALCI DOČEKALI MAJSTORA

Del Piero golčinom podsjetio na zlatne dane

13.10.2012 u 13:35

Legendarni talijanski nogometaš Alessandro Del Piero postigao je svoj prvi pogodak za Sydney FC u 2. kolu australskog prvenstva

Del Piero, koji će za manje od mjesec dana napuniti 38 godina, poentirao je u ogledu protiv Newcastle Jetsa u svom stilu, fantastičnim pogotkom iz slobodnog udarca kojeg je sam izborio. Prebacio je s 25 metara živi zid i poslao loptu neobranjivo u golmanov desni gornji kut.

Sydney FC je svejedno izgubio s 3-2, pa je bez ijednog boda i nakon drugog kola na začelju ljestvice. Del Piero je odigrao svih 90 minuta za domaću momčad, baš kao i naš Kruno Lovrek, koji je u 31. minuti dobio žuti karton zbog grubog klizećeg starta na suparničkog igrača.

Bivši napadač engleske nogometne reprezentacije, 34-godišnji Emile Heskey, zabio je za gostujući sastav gol u 41. minuti.