JEFFREY ZA POBJEDU

Dečko iz NHL-a već donosi pobjede Medveščaku

14.10.2012 u 20:59

U utakmici 12. kola hokejaške EBEL lige igrači Medveščaka su slavili sa 4-3 (1-0, 0-2, 2-1; 0-1), nakon produžetka, kod Dornbirna. Pogodak odluke je postigao Dustin Jeffrey

Medveščak mora žaliti za pobjedom unutar 60 minuta budući je vodio s 3-1 osam minuta prije kraja. Međutim, domaća je momčad preko Keitha i Mitchella uspjela izjednačiti i tako odvesti utakmicu u produžetak.

Ipak, nakon samo dvije minute dodanog vremena posljednje Medveščakovo pojačanje, prvo u povijesti kluba koje je došlo izravno iz NHL-a, Jeffrey je bio spretan i pogotkom donio dva boda svojoj momčadi.

Inače, Jeffreyju je to bio drugi pogodak na utakmici (zabio je za vodstvo 3-1), dok su prva dva strijelca za hrvatsku momčad bili Waugh i Miller.