serie a

Čudesni Handanović obranio penal u samoj završnici i spasio Inter; Lazio bolji od Napolija

11.01.2020 u 23:27

U derbiju 19. kola Serie A nogometaši Intera i Atalante su na San Siru odigrali bez pobjednika 1:1

Inter je poveo već u 4. minuti golom Lautara Martineza na dodavanje Lukakua, a Atalanta je zasluženo izjednačila u 75. minuti preko Robina Goosensa.

U 88. minuti dosuđen je penal za Atalantu, ali udarac Muriela čudesno obranio Handanović.

Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu za Inter, dok je Mario Pašalić igrao do 70. minute za Atalantu.

• +7
Serie A, Inter - Atalanta Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI

Inter je ostao vodeći s 46 bodova, bodom više i utakmicom više od Juventusa, dok je Atalanta četvrta s 35 bodova.

U ranije odigranom susretu Lazio je svladao Napoli 1:0 golom Imobillea u 82. minuti i velike pogreške golmana gostiju Ospine. 'Nebeskoplavima' je to deseta prvenstvena pobjeda u nizu i sada su treći s 42 boda.