SAID ZABIO HAT-TRICK

Crveni kartoni potpuno uništili Rudeš, Hajduku nikad lakša pobjeda!

20.08.2017 u 20:46

U 6. kolu HT Prve lige nogometaši Hajduka pobijedili su u Kranjčevićevoj Rudeš s uvjerljivih 4:0, u utakmici u kojoj je domaćin sat vremena morao igrati s dva igrača manje...

Mali Rudeš pod vodstvom Inakija Alonsa doživio je ove nedjelje najteži poraz otkad je postao članom HT Prve lige. U dvoboju dva španjolska stručnjaka Joan Carrillo upisao je uvjerljiv trijumf unatoč iscrpljujućoj utakmici protiv Evertona na Goodison Parku koju je Hajduk igrao prije samo tri dana te se tako učvrstio kao prvi pratitelj Dinama na ljestvici.

• +3
HT Prva liga, 6. kolo: Rudeš - Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Dalibor Urukalovic/PIXSELL

Bio je to susret u kojem je domaćin u Kranjčevićevoj bio konkurentan samo u prvih deset minuta. Zatim je Hajduk preuzeo kontrolu nad utakmicom, a u 13. minuti nakon jedne pogreške Vuce Erceg je probio lijevu stranu i idealno ubacio za Saida koji je rutinski svladao Picka iz blizine.

Rudeš - Hajduk 0:1 (Said 13) Autor: YouTube

Zatim su kola krenula nizbrdo za Rudeš, jer je Vilibald Vuco zaradio drugi žuti karton u 24. minuti, a onda je isto u 30. minuti uspjelo i Toniju Borevkoviću pa je domaćin ostao samo s devetoricom i sve je bilo riješeno. Devet minuta kasnije Hamza Barry nakon jednog ubačaja Pešića najbolje se snašao i zabio pod gredu te tako udvostručio vodstvo Hajduka.

Rudeš - Hajduk 0:2 (Hamza 39) Autor: YouTube

Prije odmora Splićani su zabili i treći gol. Opet je bio strijelac Said koji je poentirao iz blizine nakon što je Erceg pucao, a Picak odbio loptu.

Rudeš - Hajduk 0:3 (Said 45+2) Autor: YouTube

U drugom dijelu nastavila se opsada gola Rudeša, a nakon odlične obrane domaćeg golmana udarca Pešića, opet se na pravom mjestu našao Said koji je u 59. minuti došao do svog hat-tricka.

Rudeš - Hajduk 0:4 (Said 59) Autor: YouTube

Do kraja utakmice rezultat se više nije mijenjao, a ovim porazom Rudeš je ostao na posljednjem mjestu HT Prve lige, dok Hajduk i dalje drži drugo mjesto i čeka na kiks Dinama koji je na vrhu...

Rudeš - Hajduk, izjave trenera Autor: YouTube
Rudeš - Hajduk 0:4 (6. kolo 2017./18., 21.8.), sažetak Autor: YouTube