KRVAVA ZVIJEZDA

Cristiano Ronaldo - nokautiran! Pogledajte kako je izgledalo lice Portugalca nakon što ga je odalamio češki vratar

25.09.2022 u 08:29

U susretu 5. kola skupine 2 elitnog razreda Lige nacija Portugal je u Pragu porazio Češku sa 4:0, a Cristianu Ronaldu je razbijeno lice

Podsjećamo, Portugal je bio uvjerljiv u Pragu. Diogo Dalot je doveo goste u vodstvo u 33. minuti, a u drugoj minuti nadoknade Bruno Fernandes je povisio na 2:0.

U posljednjim trenucima prvog dijela Češka je mogla smanjiti, no Patrik Schick nije iskoristio penal, pogodio je gredu. Kazneni udarac je skrivio Cristiano Ronaldo igravši rukom. Dalot je u 52. minuti zabio i treći gol za goste, a konačnih 4:0 postavio je Diogo Jota u 84. minuti.

Ronaldo utakmicu neće pamtiti po dobrome, nije postigao pogodak, a zadobio je i ružnu uspomenu.

Naime, našao se u jednom zračnom duelu za loptu sa češkim vratarom Tomášom Vaclikom te doživio - nokaut. Domaći golman ga je nenamjerno pogodio rukom u nos. Ostao je ležati na travi te je odmah intervenirala medicinska služba.

Bilo je dosta krvi, a nakon što su mu zakrpali nos i stavili flaster, nastavio je igrati utakmicu, a taj trenutak pogledajte OVDJE.