lijepo od njega

Cristiano Ronaldo na zagrijavanju loptom nokautirao zaštitarku, a unatoč porazu, nakon utakmice otišao je do nje s prigodnim poklonom....

15.09.2021 u 13:30

Nogometaši Manchester Uniteda u utorak su, u sklopu prvog kola F skupine Lige prvaka, gostovali kod Young Boysa u Bernu te su posve neočekivano doživjeli i poraz (1:2)

Iako su Crveni vragovi iz Manchestera poveli pogotkom Cristiana Ronalda u 13. minuti, uporni i hrabri domaćini uspjeli su do kraja utakmice napraviti pravo malo čudo, te golom Amerikanca Siebatcheua u petoj minuti sudačke nadoknade i stići do pobjede nad favoriziranim suparnikom.

Naravno, nakon takvog poraza nikome ne bi bilo do ljubaznosti, ali Cristiano Ronaldo ponio se kao pravi profesionalac i otišao je do zaštitarke koju je tijekom zagrijavanja pogodio loptom.

Ona je od siline udarca završila na podu, a u pomoć su joj priskočile kolege, ali i sâm Ronaldo.

Očito svjestan u kakvom je stanju zaštitarka bila, nakon utakmice i kada je došla k sebi, portugalska zvijezda pružila joj je 'ruku pomirenja', poklonivši joj svoj dres, što je i nesretna žena sa zadovoljstvom prihvatila.

• +19
Young Boys - Manchester United 2:1 (Liga prvaka, 1. kolo) Izvor: EPA / Autor: ALESSANDRO DELLA VALLE