PAO JE I BORAC

[FOTO] Cibona od dolaska Gašpera Okorna ne zna za poraz. Slovenac nanizao 11 pobjeda i promovirao Gegića u glavnog igrača

06.03.2022 u 18:57

Košarkaši Cibone ostvarili su 11. uzastopnu pobjedu u svim natjecanjima svladavši u vlastitoj dvorani Borac iz Čačka sa 89:74 (17:19, 30:18, 23:17, 19:20) u susretu 21. kola regionalne ABA lige

Košarkaši Cibone ostvarili su 11. uzastopnu pobijedu u svim natjecanjima svladavši u vlastitoj dvorani Borac iz Čačka sa 89:74 (17:19, 30:18, 23:17, 19:20) u susretu 21. kola regionalne ABA lige.

Nakon lošeg ulaska u utakmicu, gosti iz Čačka su pred kraj prve četvrtine vodili sa 16-5, Cibona se probudila ulaskom na terenu dvojice Šibenčana Krešimira Radovčića i Tonija Nakića. Njima se pridodao i Amar Gegić, a nakon što je sredinom druge četvrtine povela sa 32-31 Cibona je vrlo brzo ostvarila i veliku prednost.

U nastavku je Cibona ostvarila prednost od 17 razlike (79:62) prije no što je opuštanjem dopustila Borcu približavanje na 79-70, no nakon minute odmora koju je zatražio trener Gašper Okorn uslijedila je serija Cibone od 8-0 za otklanjanje neizvjesnosti.