pogledajte golove

Čarolija ipak nije nestala; fantastičnim potezima Leo Messi je oduševio navijače Barcelone

17.09.2020 u 11:10

Nogometaši Barcelone su u prijateljskoj utakmici pobijedili Gironu 3:1, a 'pobunjenik' Leo Messi zabio je dva gola za Katalonce

Barcelona je u svom trening kampu ugostila momčad Girone. Za Katalonce je ovo bila druga pripremna utakmica, a na njoj je zablistao Leo Messi.

Domaći su poveli u 21. minuti kada je Messi fantastično proigrao Tincaa koji asistira Coutinhu za 1:0.

Messi je bio posebno raspoložen za igru što je mnoge iznenadilo jer poznato je što se sve događalo proteklih tjedana kad je Argentinac ratovao s čelnicima klubu u želji da napusti Nou Camp.

No, čini se kako sva događanja u njemu probudila prkos, pa se Messi našao u centru pažnje u 45. minuti kad je zabio spektakularan gol za 2:0 s više od 20 metara.

Početkom drugog poluvremena Girona je smanjila na 2:1. Gosti su iskoristili pogrešku De Jonga, a mrežu katalonskog kluba pogodio je Saiz.

Međutim, samo nekoliko minuta kasnije bilo je 3:1. Messi je ponovo šutirao s vrha kaznenog prostora, a lopta se odbila jednog od igrača Girone i završila u golu gostiju.