PET CRVENIH KARTONA

Briljantni golovi i sramotno ponašanje

07.04.2011 u 10:27

Na utakmicama kupa Libertadores uvijek se može vidjeti svašta. Od briljantnih akcija, fantastičnih golova, glupih poteza i neprimjerena ponašanja. Ništa drukčije nije bilo ni na dvoboju Santosa i Colo Coloa (3:2)

U južnoameričkoj varijanti Lige prvaka Sanots je u četvrtom kolu skupine 5 svladao goste iz Čilea s 3:2 te tako vratio nadu u prolazak skupine.

Izgledalo je kako će to biti laka pobjeda za domaćina. Brazilski predstavnik je golovima Elana (34) i Danila da Silve (36) na odmor otišao sa 2:0. U 53. minuti je solo akcijom Neymar još povećao prednost, a onda je počeo 'šou'.

Mladi napadač je kod proslave gola navukao masku na lice, a sudac mu je zbog toga dodijelio drugi žuti karton. Samo tri minute kasnije dohvatili su se Ze Eduardo i Scotti pa su i oni isključeni.

U nervoznoj završnici u koju je domaćin ušao s devet igrača, a gost s jednim više, Colo Colo je preko Jereza (82) i Rubija (87) došao do minimalnog zaostatka.

Golova više nije bilo, ali su u sudačkoj nadoknadi crveni karton zaslužili i Elano (Santos) te Jorquera.

Santos - Colo Colo 3:2