'PRVACI SVEGA' POSUSTAJU

Brescia zaustavila Inter, Milanu nova prilika

11.03.2011 u 22:58

U prvom susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na gostovanju kod jednog od najvećih kandidata za ispadanje iz lige, Brescie odigrao 1:1 i tako propustio priliku približiti se vodećem Milanu na svega dva boda zaostatka

Aktualni europski i talijanski prvak na koncu je imao i mnogo sreće, jer je Andrea Caracciolo u 90. minuti promašio jedanaesterac za pobjedu domaćina.

Inter je poveo golom Samuela Eto'oa u 18. minuti, a Brescia je izjednačila u 84. minuti golom Andrea Caracciola. U 89. minuti Inter je ostao bez Cordobe koji je skrivio kazneni udarac i zaradio crveni karton, no Caracciolo je bio neprecizan. Tri minuta kasnije Caracciolo je dobio crveni karton i od junaka postao tragičar.

Milan ima 61 bod, Inter 57, a Napoli je treći sa 53 boda. Brescia je na 19. mjestu sa 26 bodova, dva manje od zone spasa. Manje bodova ima tek posljednji Bari tek 16.