bravo!

[VIDEO] Borna Sosa svojim prvi golom u Bundesligi donio pobjedu Stuttgartu i važna tri boda

26.11.2021 u 22:37

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Sosa svojim je prvim pogotkom u sezoni osigurao važnu 2:1 (1:1) domaću pobjedu Stuttgartu protiv Mainza 05 u prvom susretu 13. kola njemačkog prvenstva.

Sosa je pogodio za konačnih 2:1 u 51. minuti nakon brzog protunapada i ubačaja iz kuta za goste. Naš je lijevi branič zatresao mrežu preciznim i jakim udarcem, pogodivši uz samu vratnicu, a pogodak pogledajte OVDJE.

U prvom poluvremenu Stuttgart je poveo golom Ita u 21. minuti, a na 1:1 poravnao je Hack u 38.

Sosa je odigrao čitav susret za Stuttgart koji je ovom pobjedom prekinuo niz od tri poraza zaredom te je skočio na 13. mjesto ljestvice sa 13 bodova, dok je Mainz 05 ostao osmi sa 18 bodova.

Na vrhu je Bayern sa 28 bodova, jedan manje ima druga Borussia Dortmund.