NAKON POBJEDE

Borna Barišić govorio o crvenom kartonu koji je prisilio Hrvatsku da se prilagodi te žestokoj konkurenciji u reprezentaciji

29.03.2022 u 18:32

Hrvatska nogometna reprezentacija u prijateljskoj je utakmici igranoj u katarskom Al Rayyanu svladala je Bugarsku sa 2:1, a svoje mišljenje je dao Borna Barišić

Bugari su poveli preko Kirila Despodova u 69. minuti, a Luka Modrić je u 76. minuti izjednačio iz kaznenog udarca. U 80. minuti je za pobjedu Hrvatske pogodio Andrej Kramarić.

'Drago nam je da smo uspjeli okrenuti rezultat. Iako sto prijateljske utakmice, ljepše je kada se pobijedi zbog atmosfere', počeo je Barišić za Novu TV te je dodao:

'Što se tiče same utakmice, zbog spleta raznih okolnosti, crvenog kartona, morali smo promijeniti sustav, nismo mogli uzvježbati puno što sto smo htjeli, ali smo se prilagodili, zabili dva gola i pobijedili.'

• +39
Hrvatska - Bugarska, prijateljska utakmica u Kataru 2022. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL

Konkurencija za njegovo mjesto na lijevom boku je velika…

'To je normalna stvar što se tiče konkurencije u reprezentaciji, s takvim imenima. Konkurencija je na svakoj poziciji, svi ćemo se boriti i izbornik će odlučiti. Nemam posebnih želja u ždrijebu za Katar, kako nam Bog da, spremni smo ovo nam je dobrodošlo da se svi upoznamo međusobno, isprobamo neke stvari', zaključio je Barišić.