U MIRNOJ ZONI

Bilić zabio u pobjedi protiv Deportiva

23.03.2010 u 22:59

U prvom susretu 28. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sporting iz Gijona je pobijedio Deportivo 2:1, a prvi pogodak za pobjednički sastav postigao je hrvatski reprezentativac Mate Bilić u 30. minuti

Duga akcija ipak je urodila plodom

Bio je to njegov peti gol ove sezone. Deportivo je izjednačio u 65. minuti golom Adriana, no Sporting je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade golom Diega Castra iz jedanaesterca stigao do bodova. Gosti su utakmicu završili bez dvojice isključenih igrača - prvo je pocrvenio Daniel Aranzubía u 11. minuti, a potom i Alberto Lopo u 90. minuti.

Ovom pobjedom Sporting je skočio na 10. mjesto ljestvice sa 35 bodova, dok je Deportivo na sedmom mjestu sa 42 boda. Prve dvije pozicije drže Real Madrid i Barcelona sa po 68 bodova.