RUSKA LIGA

Bilić krenuo pobjedom, Ćorluka - pogotkom!

20.07.2012 u 19:11

Nakon niza pobjeda u pripremnim utakmicama, Bilićevi izabranici gostujućom pobjedom su otvorili rusko prvenstvo

Slaven Bilić debitirao je pobjedom u službenoj utakmici! Njegov Lokomotiv u slavio je u gostima kod Mordovije sa 3:2 u prvom kolu ruskog prvenstva.

Poveli su domaćini u 16. minuti preko Pančenka, izjednačili lokosi u 29. pogotkom Torbinskog. Ozdoev je u 33. pogodio za vodstvo Moskovljana, a naš Vedran Ćorluka pet minuta kasnije postiže treći pogodak Lokomotiva!

Mordovija je smanjila u 62. preko Osipova, no nakon prvog kola tri boda uzela je momčad bivšeg hrvatskog izbornika.

Dodajmo kako je Ćorluka pred kraj susreta dobio žuti karton, a kako Senijad Ibričić nije bio u kadru.

Mordovia - Lokomotiv Moskva 2:3 (Pančenko 16, Osipov 62 / Torbinski 29, Ozdoev 33, Ćorluka 38)