Odličan Hajduk večeras na Poljudu. 'Bijeli' su agresivno ušli u utakmicu i to su okrunili već u 11. minuti golom Ljubičića, a eurogolom Fossatija su zasluženo povećali vodstvo. U nastavku se malo smirio ritam i pred kraj utakmice golovima Krovinovića i Livaje su riješili pitanje pobjednika. Hajduku je ovo treća pobjeda zaredom i odličan početak novog trenera Valdasa Dambrauskasa

HAJDUK: Kalinić - Lovrencsics, Dimitrov, Elez, Melnjak - Atanasov, Fosatti, Krovinović - Livaja, Biuk - Ljubičić

ISTRA 1961: Lučić - Hujber, Silva, Perković, Marin - Perera, Mlinar - Lisica, Mišković, Bande - Beljo

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport
  • +10
Hajduk - Istra 1961 (17. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Josko Ponos / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!! Još jedan eurogol Hajduka! Livaja je s ruba šesnaesterca zabio prekrasan pogodak i Bijeli vode 4:0

• 90’

Dve minute sudačke nadoknade će se još igrati na Poljudu

• 84’

Smirio se ritam utakmice, Hajduk mirno privodi utakmicu kraju

• 72’

Dupla zamjena kod gostiju, Serderov i Desio su ušli umjesto Bandea i Hujbera

• 71’

GOOOOOOL!! Nakon ubačaja Sahitija, Krovinović se najbolje snašao i povećao vodstvo Hajduka

• 67’

Dvostruka zamjena kod Hajduka, Sahiti i Mlakar su ušli umjesto Ljubičića i Biuka

• 64’

Na Poljudu je 4500 gledatelja

• 61’

Nakon odličnog prodora i ubačaja Livaje odbila se lopta do Biuka, koji je probao pucati s ruba šesnaesterca ali obrana je to blokirala

• 58’

Odlična prilika za Istru! Beljo se nakon ubačaja najbolje snašao u šesnaestercu, i pucao je iz obećavajuće pozicije ali Kalinić je bio siguran i bit će lopta za Hajduk