PRIJATELJSKE UTAKMICE

Bez golova u sudaru Engleza i Nijemaca, luda golijada Belgije i Meksika

10.11.2017 u 23:06

Diljem svijeta igrano je nekoliko prijateljskih nogometnih utakmica reprezentacija, a neke su privlačile veliku pozornost

Engleska i Njemačka su na Wembleyu odigrali bez pobjednika, ali i golova. Najbolju priliku na utakmici imao je Leroy Sane u 21. minuti, no njegov udarac zaustavio je okvir gola.

Nijemci su u nekoliko navrata zaprijetili i preko Time Wernera čije je pokušaje zaustavljao debitant na golu Engleza Jordan Pickford, piše goal.hr.

Loša vijest za Engleze, ali i trenera Manchester Uniteda Josea Mourinha je ozljeda Phila Jonesa koji je teren morao napustiti u 25. minuti.

• +10
Prijateljska utakmica, Engleska - Njemačka, 2017. Izvor: Reuters / Autor: TOBY MELVILLE

Francuska je na Saint Denisu s 2:0 bila bolja od Walesa. Za 1:0 je zabio Griezmann u 18. minuti na asistenciju Tolissa, a konačnih 2:0 postavio je Giroud u 71. nakon odličnog prodora Mbappea po desnoj strani.

Belgija i Meksiko u Bruxellesu su odigrali 3:3. Domaćin je poveo preko Hazarda u 17. minuti, no gosti se vraćaju preko Guardada u 38. iz jedanaesterca. Lukaku je zabio za novo vodstvo vragova u 55., no Lozano s dva gola u 56. i 60. donosi preokret Meksiko. Konačni rezultat postavio je Lukaku u 70.