BAVARCI BJEŽE NA VRHU

Bayern završio godinu sa stilom, Borussia zabrljala!

19.12.2015 u 17:50

Nogometaši Bayerna slavili su na gostovanju kod Hannovera s (1-0) u 17. kolu Bundeslige i opet pobjegli Borussiji Dortmund koja je izgubila u Koelnu (1-2).

Bayernu je za pobjedu u Hannoveru bio dovoljan samo jedan gol, a njega je polučio Mueller u 40. minuti iz penala. Bavarci na vrhu opet imaju osam bodova prednosti ispred Borussije (D) koja je nesretno izgubila na gostovanju kod Koelna (1-2). Borussia je vodila od 18. minute i gola Papasthatopoulosa, a Koeln je napravio veliki preokret u zadnjih sedam minuta utakmice kada su Zoller (83) i Modeste (90) donijeli slavlje domaćinu.

HSV je izgubio kod kuće od Augsburga (0-1), Ivo Iličević je odigrao cijelu utakmicu, a Ivica Olić ušao u igru u 81. minuti. Bayer Leverkusen je u gostima slavio kod Ingolstadta s 1-0 pogotkom Meksikanca Hernandeza kome je to 10. hol u zadnjih osam susreta, a Eintracht je bio bolji u Frankfurtu protiv Werdera s 2-1 za prvu pobjedu u zadnjih šest utakmica.

Bayern vodi s 46 bodova, Borussia (D) je druga s 38, a slijede Hertha (29), Bayer (27) i Schalke (27).