PSG dočekuje Bayern, a Chelsea je domaćin Portu u uzvratnim utakmicama četvrtfinala Lige prvaka. Susrete možete gledati na Arenasport 7 i 9 (MAX tv) uz tekstualni prijenos uživo na tportalu

PSG - BAYERN

PARIS SG: Navas - Dagba, Danilo, Kimpembe, Diallo - Gueye, Paredes - Di Maria, Neymar, Draxler - Mbappe

BAYERN: Neuer - Pavard, Boateng, Lucas, Davies - Kimimch, Alaba - Sane, Müller, Coman - Choupo-Moting

CHELSEA - PORTO

CHELSEA: Mendy - Azpilicueta, Thiago Silva, Rüdiger - James, Kante, Jorginho, Chilweel - Mount, Havertz, Pulišić

PORTO: Marchesin - Manafa, Pepe, Mbemba, Sansui - Grujić, Uribe, Oliviera - Corona, Marega, Otavio

• 90’

PSG je prošao dalje porazom od 0:1 u uzvratu, a isto je uspjelo i Chelseaju.

• 90’

Porto je zabio u zadnjim trenucima utakmice. Zabio je Mehdi Taremi.

• 78’

Kylian Mbappe je sada zabio gol, ali dosuđeno mu je zaleđe pa je isti poništen. VAR provjera je potvrdila tu odluku.

• 77’

Još uvijek nema promjena. Bayern još od prvog dijela vodi 1:0, ali ne može do drugog gola koji bi ga odveo u polufinale. Na drugom susretu je mršavih 0:0.

• 53’

Di Maria je sada uposlio Neymara na dva metra od praznog gola, ali Brazilac je bio prekratak.

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme.

• 45’

Poluvrijeme. Chelsea - Porto 0:0, PSG - Bayern 0 :1.

• 40’

GOOOOLLL!!! Zabio je sada Bayern. Choupo-Moting je ugurao loptu u mrežu nakon nekoliko opasnih napada PSG-a i dovodi Bayern u vodstvo.