bundesliga

Bayern demolirao očajno loši Köln; u prvih 12 minuta utakmice Bavarci su zabili čak tri gola

16.02.2020 u 18:56

Minhenski Bayern vratio se na prvo mjesto ljestvice Bundeslige nakon što je u nedjelju u 22. kolu u gostima svladao Köln 4:1

Već nakon 12 minuta igre bilo je 3:0 za Bavarce zahvaljujući golovima Roberta Lewandowskog (3), Kingsleyja Comana (5) i Sergea Gnabryja (12).

Köln jednostavno nije dorastao protivnik zahuktalim Bavarcima, te je do kraja utakmice Gnabry svojim drugim golom u 66. minuti povisio na 4:0, a utješni gol za domaćine zabio je Mark Uth (70).

• +5
Bundesliga, Koln - Bayern Izvor: EPA / Autor: SASCHA STEINBACH

U posljednjoj utakmici 22. kola Bundeslige Mainz je u nedjelju na domaćem terenu protiv Schalkea odigrao 0:0.

Bayern ima bod više od Red Bull Leipziga, koji je dan ranije dobio Werder 3:0. Donedavni igrač Dinama Dani Olmo za Leipzig je igrao do 69. minute i bio je asistent za drugi gol 'bikova'.