LIGA PRVAKA

Barci gorak poraz, šok za Srnu, Totti ispisao povijest!

30.09.2014 u 20:29

Prva večer drugog kola nogometne Lige prvaka donijela nam je poraz Barcelone u Parizu, Šahtarovo prosipanje 2:0 u završnici utakmice, Tottijev povijesni pogodak te Mariborov veliki bod u Gelsenkirchenu

Skupina E

CSKA M. – Bayern M. 0:1 (Muller 22)
ManCity – Roma 1:1 (Aguero 4 / Totti 23)

Skupina F

APOEL - Ajax 1:1 (Manduca 31 / Andersen 28)
PSG – Barcelona
3:2 (David Luiz 10, Veratti 26, Matuidi 54 / Messi 12, Neymar 56)

Skupina G

Schalke – Maribor 1:1 (Huntelaar 56 / Bohar 38)
Sporting – Chelsea
0:1 (Matić 34)

Skupina H

BATE B. – Athletic B. 2:1 (Poljakov 19, Karnitski 41 / Aduriz 45)
Šahtar – Porto
2:2 (Texeira 53, Luiz Adriano 85 / Martinez 88, 90+4)

Razvoj utakmica

Kraj - sjajna večer Lige prvaka u kojoj je Barca doživjela prvi poraz sezone, Totti postao najstariji strijelac natjecanja, Maribor opet uhvatio bod, a Šahtar prosuo 2:0 u završnici

ŠAHTAR - PORTO 2:2 (Martinez 90+3)
90+4 - goool za Porto! Veliki preokret! Zabio je Jackson Martinez svoj drugi gol i tako postao junak susreta!

ŠAHTAR - PORTO 2:1 (Luiz Adriano 85 / Martinez 88)
85' - gol za Šahtar! Sve je riješeno, Luiz Adriano je utrčao i iz blizine dotukao goste!

88' - gol za Porto! Ipak se Portugalci ne predaju, igrao je rukom Rakitski, zabio je Jackson Martinez iz penala

SCHALKE - MARIBOR 1:1 (Huntelaar 56)
56' - gool za Schalke! Huntelaar je iskoristio grešku gostujuće obrane, ugrabio loptu i onda prizemnim udarcem izjednačio

PSG - BARCELONA 3:2 (Matuidi 54 / Neymar)
54' - goool za PSG! Matuidi pogađa iz blizine na dodavanje Van der Wiela! Barca je na koljenima u Parizu!

56' - goool za Barcelonu! Odmah je Neymar vratio goste u igru!

ŠAHTAR - PORTO 1:0 (Texeira 53)
53' - goool za Šahtar! Torres se poigravao, izgubio loptu, Kučer mu je ukrao, proigrao Texeiru koji je lako zabio u praznu mrežu! Očajna pogreška braniča

Poluvrijeme - sjajnih 45 minuta je za nama, s nekoliko velikih iznenađenja i lijepih golova...samo neka i nastavak bude takav

SCHALKE - MARIBOR 0:1 (Bohar 38)
38' - veliko iznenađenje! Bohar je zabio i Maribor nakon krasne kontre dolazi do prednosti u Gelsenkirchenu!

SPORTING - CHELSEA 0:1 (Matić 34)
34' - gol za Chelsea! Mourinhova momčad je povela, strijelac Nemanja Matić koji je Patricija savladao glavom

PSG - Barcelona 2:1 (Veratti 26)
26' - gol za PSG! Domaći ponovo vode! Opet nakon prekida, loša reakcija Ter Stegena, Veratti zabija na drugoj stativi!

MANCITY - ROMA 1:1 (Totti 23)
23' - gol za Romu! Neuništivi Francesco Totti je strijelac! Majstorski je prebacio Harta, Roma odlično djeluje na terenu, a Totti je postao najstariji strijelac u povijesti Lige prvaka s 38 napunjenih godina!

PSG - BARCELONA 1:1 (David Luiz 10 / Messi 12)
10' - gol za PSG! David Luiz najbolje se snašao nakon prekida i doveo u vodstvo Parižane! Puno posla za Rakitićevu Barcu u nastavku!

12' - gol za Barcelonu! Uzvratio je Messi nakon krasne asistencije Inieste...sjajna akcija gostiju!

MANCITY - ROMA 1:0 (Aguero 4)
4' - gol za City! Zabio je Aguero s bijele točke! Maicon je srušio upravo Argetinca koji ga je bez problema realizirao

1' - počeli su dvoboji diljem Europe, očekujemo još jednu uzbudljivu nogometnu večer!

Kako i gdje gledati Ligu prvaka

Osim na MAXtv-u (Arenasport) utakmice Lige prvaka možete gledati i na pay per view online servisu Match.tportal.hr. Članovi communityja Tribina.hr imat će prilike prijenose utakmica pratiti u sklopu tog community portala.

Pred nama je nova sjajna večer elitnog klupskog nogometnog natjecanja, a ovaj put su na rasporedu čak dvije velike utakmice. U 'skupini smrti' Manchester City i Roma igraju dvoboj koji bi nam mogao pokazati tko će uz Bayern proći dalje iz ove skupine. Rimljani su sjajno otvorili natjecanje protiv CSKA u prvom kolu, ali to neće značiti mnogo ako sada dožive težak poraz.

Barca pak s Rakitićem od prve minute traži trijumf usred Pariza kojim bi gotovo osigurala prolazak u osminu finala. PSG igra bez Ibrahimovića, ali nije bezopasan i čeka nas odlična utakmica. Od ostalih, Šahtar našeg Darija Srne dočekuje neugodni Porto, a Chelsea nakon neuspjeha u prvom kolu gostuje u Portugalu. Bit će zanimljivo i vidjeti što može Maribor protiv Schalkea..

Sve je spremno za početak nove sezone elitnog klupskog nogometnog natjecanja, a hoće li nam već drugo kolo donijeti koje iznenađenje, pogledajte na kanalima Arenasport ili putem PPV i MAXtv To Go usluge, a ako niste MAXtv korisnik, utakmicu možete pogledati i preko pay per view on line servisa http://match.tportal.hr/

Kupi Sportski ili Sportski Plus paket i prati vrhunske sportske događaje.
Prati najuzbudljivije utakmice UEFA-e, MAXtv Prve Lige i utrke Formule 1 - MAXtv to GO.