španjolska liga

Barcelona 'slomila' slabašni Leganes tek nakon što su u igru ušli Leo Messi i Ivan Rakitić

20.01.2019 u 23:17

U susretu 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je pred svojim navijačima pobijedila Leganes sa 3:1...

Barcelona se dugo mučila te je slabašne goste slomila tek nakon što su je trener Ernesto Valverde u igru u 64. minutu ušli Leo Messi i Ivan Rakitić. Do tada je Leganes imao bod u rukama, ali situacije se od te 64. minute preokrenula...

Barca je povela u 32. minuti golom Ousmanea Dembelea, no u 57. minuti je izjednačio Martin Braithwaite. Na 2:1 povisio je Luis Suarez koji je u 71. minuti pospremio jedan odbijanac u gol.

Sjajno je pucao Leo Messi, golman gostiju Pichu Cuellar je obranio, a urugvajski napadač odbijenu loptu pospremio u mrežu. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Messi postigavši u trećoj minuti nadoknade gol za 3:1.

• +5
La liga, Barcelona - Eibar Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Barcelona nakon ove pobjede ponovo ima pet bodova više od Atletico Madrida, dok Real Madrid na trećem mjestu ima deset bodova zaostatka.