španjolska liga

Barcelona preokretom stigla do važne pobjede na gostovanju kod Villarreala; spasitelj Barce zove se Antoine Griezmann

25.04.2021 u 18:49

U susretu 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na gostovanju pobijedila Villarreal 2:1 izjednačivši se na drugom mjestu s Real Madridom

Domaćin je poveo u 27. minuti golom Samuela Chukwuezea, no Barca je do kraja poluvremena uspjela okrenuti rezultat golovima Antoinea Griezmanna (28, 35).

U 66. minuti 'žuta podmornica' je ostala s igračem manje nakon što je isključen Manu Triguerosa zbog prekršaja nad Leom Messijem.

Bila je to sedma Barcina pobjeda u posljednjih osam kola, dok je Villarreal upisao već četvrti domaći poraz u zadnjih pet kola.

• +5
FC Villarreal - FC Barcelona, španjolska liga, 25.4.2021. Izvor: EPA / Autor: Domenech Castello

S nova tri boda Barcelona se izjednačila s Real Madridom, sada oba kluba imaju po 71 bod, no Katalonci imaju i utakmicu manje.

U vodstvu je Atletico Madrid sa 73 boda i utakmicom manje. Villarreal je sedmi s 49 bodova.