LIGA PRVAKA

Barca slavila usred Madrida

27.04.2011 u 20:18

Večeras od 20,45 na Santiago Bernabeuu igra se prva polufinalna utakmica drugog para Lige prvaka, između Reala i Barcelone. To je ujedno i treći El Clasico u samo desetak dana, a prema tim ishodima, Barcelona više nije favorit

Real Madrid - Barcelona 0:2
KRAJ UTAKMICE
90' izmjena u Barceloni, izašao je Villa, au šao je Sergi Roberto
86' kakav slalom Mesija koji je nanizao nekoliko igrača Reala i na kraju matirao Casillasa za vodstvo Barcelone 2:0
86' goool za Barcelonu!!

80' Real je u totalnom nokdaunu nakon primljenog pogotka, jer nemojmo zaboraviti da imaju i igrača manje, a i Mourinho je protjeran na tribine
76' goool za Barcelonu!
Afellay je probio stranu i ubacio a Messi je sa par metara matirao Casillasa!
74' Cristiano Ronaldo puca iz slobodnog udarca s 33 metra, ali daleko iznad gola
71' izmjena kod Barcelone, ušao je Afellay umjesto Pedra
68' puca i Pedro, ali neprecizno
68' Villa puca, ali Casillas brani
61' također je na tribine poslan i Jose Mourinho
61' igrač manje za Real. Pepe je oštro nasrnuo na Dani Alvesa.
57' gužva pred golom Barce nakon ubačaja Xabi Alonsa, no loptu hvala Valdes
52' žuti karton za Sergija Ramosa zbog čega neće moći igrati u uzvratu
50' puno atraktivnije i bolje se igra u drugom dijelu. Dok u prvih 45 minuta nismo vidjeli praktički ništa od nogometu, nastavak je krenuo puno atraktivnije
48' puca Xabi Alonso, ali neprecizno
46' Barca je agresivnije krenula te pritisnula obranu Reala, no bez velike prilike
46' počelo je drugo poluvrijeme. Jedina promjena je u Realu izašao je Özil a ušao je Adebayor
45' završilo je prvo poluvrijeme
45' kakva prilika za Real. Ronaldo je tuako fenomenalno, Valdes odbio loptu
44' zaredalo se s oštrijim potezima na utakmici, pa počesto igrači leže na terenu
39' žuti karton za Arbelou zbog prekršaja na Pedru
35' Pepe je bio najviši u zraku, no njegov udarac glavom je preslab i Valdes brani bez poteškoća
30' s obzirom da nema nekakvih prevelikih događanja, valja zabilježiti udarac Xavija s 20-tak metara daleko iznad gola Casillasa
26' prilika za Arbelou, ali je svirano zaleđe
24' kakva prilika za Barcelonu. Messi je pronašao Xavija koji sa 12-tak metara iskosa puca, ali Casillas izvrsno brani
20' probudili su se i domaćini pa je tako Di Maria pokušavao probiti lijevu stranu, no njegov ubačaj je blokiran
16' čuju se zvižduci na Santiago Bernabeuu jer Barce ponekad izgleda kao da nema namjeru prijeći centar
13' Barcelona igra nevjerojatno strpljivo i čvrsto, tako da igrači Reala ne mogu probiti srednji red Barce
10' prva ozbiljnija prilika na utakmici. Villa se krasno izborio za prostor i pucao s vrha šesnaesterca, ali preko gola
6' zasad nema opasnosti po golmane jer se igra na sredini terena
2' već uvodne minute pokazuju da bi mogli gledati zanimljivu utakmicu. Vodi se borba za svaki pedalj terena
1' krenulo je spektakl u Madridu.

Prema tonovima koji stižu iz obaju klubova, atmosfera je ipak za barem jedan posto bolja u Realu, koji je u prošlotjednoj utakmici Kupa kralja potvrdio da ima trenera sposobnog neutralizirati Barcine čarobnjake. Ustvari, tako je i prošle sezone stigao do naslova prvaka, kada je u istoj fazi natjecanja, vodeći Inter, bio koban za Katalonce. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Real Madrid: Casillas, Pepe, Sergio Ramos, Albiol, Marcelo, Diarra, Xabi Alonso, Özil, Arbeloa, Cristiano Ronaldo, Di Maria
Barcelona: Victor Valdes, Puyol, Busquets, Pique, Dani Alves, Mascherano, Keita, Xavi, Villa, Messi, Pedro Rodriguez