Nogometaši Dinama pred svojim su navijačima dočekali belgijski Genk, u sklopu 5. kola H skupine Europske lige. Igračima damira Krznara trebala je pobjeda za osiguranje nastupa u nokaut-fazi Europske lige, no nakon remija 1:1, svoju će sudbinu krojiti u zadnjem kolu. Ipak, osigurana je Konferencijska liga

DINAMO: Livaković - Moharrami, Šutalo, Theophile, Franjić - Ivanušec, Mišić, Ademi, Menalo - Petković, Oršić

GENK: Vandevoordt - Preciado, Sadick, McKenzie, Arteaga - Hrošovsky, Eiting, Heynen - Bongonda, Ugbo, Ito

• +66
Dinamo - Genk, 5. kolo Europske lige, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL
  • +11
Dinamo - Genk, navijači Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Imao je Gojak lijepu priliku, ali iako je ciljao suprotni kut, njegova je lopta završila u rukama Genkova golmana

• 89’

Igrat će se četiri minute nadoknade

• 87’

Moharrami i Petković su izašli, ušli su Bulat i Čop

• 86’

Sada je dva puta, u istom napadu Livaković spašavao Modre, prvo je zaustavio udarac Preciada a potom i Bongonde

• 85’

Gojak je poslao loptu prema 16-ercu gostiju, ali umjesto prema sredini, lopta je krenula pod vratnicu, no golman Genka nije se dao iznenaditi

• 83’

Preciado je 'zakuhao' pred Dinamovim golom, ali njegov ubačaj bio je prejak i za suigrača mu Bongondu, pa se lopta odbila, na sreću Modrih, u gol-aut