bundesliga

Ante Rebić asistent u pobjedi Eintrachta, težak poraz Tina Jedvaja i njegovih 'apotekara'

11.11.2018 u 21:30

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ante Rebić bio je asistent za prvi gol Eintrachta iz Frankfurta koji je u posljednjem susretu 11. kola njemačkog prvenstva na svom terenu svladao Schalke 3:0...

Ante Rebić je u 61. minuti dodao loptu srpskom napadaču Luki Joviću koji je doveo Eintracht u vodstvo. Jović je u 73. minuti povisio na 2:0 da bi konačnih 3:0 postavio Haller u 80. minuti.

Rebić je odigrao svih 90 minuta za Eintracht koji je sada četvrti na ljestvici sa 20 bodova, koliko ima i peti Bayern, dok je Schalke 14. sa 10 bodova.

Tin Jedvaj odigrao je prvo poluvrijeme za Bayer iz Leverkusena u 3:0 porazu na gostovanju kod RB Leipziga. Golove za domaće postigli su Poulsen (27, 85) i Klostermann (68).