treba li se zabrinuti?

Andrej Kramarić ove subote nije bio ni na klupi, ali nam otkrio koji je razlog tome

08.02.2020 u 18:55

Njemačka nogometna Bundesliga stigla je do 21. kola, a nakon kup-dvoboja tijekom tjedna, s velikom se pažnjom iščekivalo kakve su posljedice ostale nakon tih utakmica

Na našu žalost, hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić, koji je u srijedu odradio svih 90 minuta protiv Bayerna, u toj je utakmici istegnuo preponu, pa nije bio spreman za subotnji ogled protiv Freiburga, a kojeg su domaćini dobili 1:0.

Ipak, nakon Kramarićeve poruke za tportal 'kako se nada da će kroz par dana sve biti OK', nemamo razloga za brigu, baš kao ni izbornik Zlatko Dalić.

Podsjetimo, jesenas smo s nestrpljenjem čekali Kramarićev povratak na nogometne terene nakon operacije koljena, a kada je ponovno zaigrao, vrlo brzo je uspio namjestiti 'nišanske sprave'. Ipak, nije bio 100 posto spreman, te su mu zimske pripreme itekako trebale. I u nastavku sezone bio je starter u svim utakmicama Hoffenheima. Prema tome, sigurni smo da bi do Eura, Kramarić uhvatio kontinuitet te opet bio na visokom nivou.

U preostalim utakmicama subotnjeg programa, nogometaši Wolfsburga i Fortune odigrali su 1:1, a kod domaćih je isključen hrvatski igrač Marin Pongračić.

Fortuna je povela preko Zimmermana u 13. minuti, a u 48. minuti je Pongračić zbog grubog starta dobio izravni crveni karton. Samo dvije minute kasnije Wolfsburg je izjednačio preko Steffena. Josip Brekalo je ostao na klupi Wolfsburga.

'Fenjeraš' Paderborn je odigrao 1:1 kod petoplasiranog Schalkea, dok je Union Berlin slavio kod Werdera s 2:0. Do gostujuće pobjede stigao je i Mainz koji je s 3:1 bio bolji u Berlinu od Herthe, a sva tri gola za goste zabio je Šveđanin Quaison.