TRENER UZ NIKOLU

Allardyce: Jadni Kalinić stvarno nema sreće

15.01.2010 u 11:25

Nakon poraza na svom terenu u polufinalu Liga, trener Blackburna Sam Allardyce nije skrivao nezadovoljstvo činjenicom da njegovi napadači ne mogu postići pogodak. Pogotovo mu je žao Nikole Kalinića kojeg gol protiv Aston Ville nije nikako htio

U prvoj utakmici polufinala Liga kupa Blackburn je na svom stadionu poražen sa 1:0 od Aston Ville. Hrvatski nogometaš Nikola Kalinić igrao je svih 90 minuta za Blackburn, pogodio je čak i vratnicu, ali do pogotka nikako nije mogao. Čak je i trener Allardyce svjestan da Kalinić ima kvalitetu, ali i veliki peh.

'U drugom poluvremenu protiv Aston Ville smo igrali puno bolje s više želje i htjenja. No zbog nekog bizarnog razloga, mi ne možemo postići pogodak. Ne znam što bi jadni Niko (Nikola Kalinić op. a) trebao napravili da mu lopta uđe u gol. Njegov udarac glavom pogodio je vratnicu, da bi kasnije još jedan njegov šut bio zaustavljen ponovno od vratnice', kazao je trener Blackburna.