KIKS ZA KIKSOM

Ako ovako nastavi Biliću se u Moskvi loše piše

26.10.2012 u 19:43

Momčad moskovskog Lokomotiva, koju vodi bivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Slaven Bilić, izgubila je kao domaćin od Amkara iz Perma s 2:1 u ogledu 13. kola ruske Premierlige

Bila je to četvrta utakmica Lokomotiva bez pobjede. U tom periodu je osvojio tek mršava dva boda, te na ljestvici drži peto mjesto s 21 bodom, osam manje od vodećeg Anžija. Lokomotiv ima i utakmicu više u odnosu na klubove koji su ispred njega na ljestvici.

Dario Krešić i hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka odradili su svih 90 minuta u Bilićevoj momčadi.

Gosti su poveli u 25. minuti pogotkom Peeva koji je bio precizan s 14 metara desnom nogom. Roman Pavljučenko je u 37. minuti poravnao dobrim udarcem glavom nakon dobrog centaršuta Eščenka s desne strane. Ipak, gosti su u četvrtoj minuti sudačke nadoknade golom Picuşceaca stigli do sva tri boda.