Crna kronika

PREVARANT IZ PULE

Prodao automobil unajmljen iz rent a cara

Makarska policija uhitila je a potom privela na kriminalističko istraživanje 29-godišnjeg S.M. iz Pule, koji je najprije pokrao svog poslodavca, a potom prodao automobil iz Rent a cara

Dok mu je 42-godišnji poslodavac bio na putovanju S.M. mu je iz obiteljske kuće u Podgori pokraj Makarske, otuđio veću količinu novca, više komada tehničke opreme i zlatnog nakit. Nakon toga je iz Renta-a-car agencije u vlasništvu 34-godišnjaka, unajmio vozilo, i prodao ga 48-godišnjaku iz Svete Nedjelje.

Vozilo je nakon krim istrage vraćeno vlasniku, a 29-godišnjak je doveden na Općinsko državno odvjetništvo gdje su protiv njega podnesene kaznene prijave.
Sve o temi: prevara | RENT A CAR

Komentari

Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice. Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.
 

Izbor tportala

Video

Anketa  
Izbor Tomislava Karamarka na čelo HDZ-a je: