UEFA GA MORA KAZNITI

Samo srećom nije došlo do teže ozljede; što mu je bilo?

24.02.2017 u 09:07

Nogometaši Genta u četvrtak su napravili jedno od većih iznenađenja u Europskoj ligi. Momčad u kojoj igra i naš Lovre Kalinić odigrala je 2:2 kod Spursa u Londonu i prošla u osminu finala ovog natjecanja

Spursi su poveli u 10. minuti golom Christiana Eriksena, a 10 minuta kasnije pogodak je postigao i Harry Kane, ali u vlastitu mrežu.

Problemi za Tottenham nastavili su se u 40. minuti kada je glupost dana načinio Dele Alli zaradivši izravni crveni karton. Alli je s dvije noge ušao u Brechta Dejaegerea i skoro mu slomio nogu.

Domaćin je u novo vodstvo stigao u 61. minuti kada je Victor Wanyama lijepim udarcem sa 16 metara svladao Kalinića. Tottenham je potom jurnuo po još jedan pogodak koji bi Engleze odveo dalje, no Belgijanci su u 80. minuti izjednačili golom Jeremyja Perbeta i priči je bio kraj.

Lovre Kalinić je ponovo bio odličan, a koncem prvog dijela dobio žuti karton zbog zadržavanja.

No, tko zna kako bi sve završilo da Englez nije napravio tako brutalni prekršaj i zaradio izravni crveni karton....