15.02.2017 u 20:29

• +28

Liga Prvaka 15.02.2017

Izvor: Reuters / Autor: Michael Dalder

Večeras su na rasporedu dvije utakmice osmine finala Lige prvaka, Real dočekuje Napoli, a Bayern je domaćin Arsenalu (obje utakmice počinju od 20.45). Tekstualni prijenos pratite na tportalu

Real Madrid - Napoli 3:1

90' - kraj
84' - Ronaldo u ovoj utakmici nije sebičan, mogao je pucati, ali je gurnuo loptu za Marcela koji je bio u sjajnoj poziciji, ali Brazilac nije pogodio okvir gola
80' - pao je tempo, Napoli je došao do daha, Callejon zabio, ali nema gola zbog zaleđa, opravdano
67' - Callejon je mogao u igru vratiti Napoli, ali je sam s desetak metara poslao loptu na tribine
54' - GOOOL - 3:1 - bomba Casemira s 20 metara dok lopta još nije pala na teren
49' - GOOOL - 2:1 - Ronaldo je obavio pola posla i zatim dao povratnu za Kroosa koji s 15 metara precizno pogađa lijevu stranu Reine
46' - počelo je drugo poluvrijeme

42' - Ronaldo je namjestio novi zicer Benzemi, ali Reina i stativa su zaustavili Francuza
31' - Modrićev pokušaj je pogodio Albiola i zamalo prevario Reinu
28' - veliki promašaj Ronalda, poslao je loptu preko grede sa oko 12 metara
19' - GOOOL - 1:1 - Carvajal je ubacio s desne strane, a najviši je bio Benzema
13' - domaćin brzo pokušava uzvratiti, opet je iz dobre situacije neprecizan Benzema
8' - GOOOL - 1:0 - Hamšik je gurnuo loptu za Insignea, a Navas iz daljine je uhvatio Navasa na spavanju

1' - kakav početak, Ronaldo je pronašao Benzemu koji usamljen s deset metara puca, ali ravno u Reinu
1' - počela je utakmica

- od prve minute je na terenu Luka Modrić, a Mateo Kovačić priliku čeka na klupi Reala. Kod Napolija nema ni Marka Roga ni Ivana Strinića, koji su doputovali u Madrid, no ostali su izvan zapisnika

'Hvala Bogu što u redovima Napolija ne igra Maradona', duhovit je bio uoči dvoboja Modrić te je dodao:

'Jesmo favoriti, ali bili smo favoriti i protiv Celte u kupu, pa smo ispali. Ovo nije prvenstvo, igra se na ispadanje i svaka pogreška može biti kobna. Celtu smo zaboravili, ali nešto smo iz dva susreta naučili i nadamo se kako večeras nećemo ponoviti iste pogreške.'

Bayern - Arsenal 5:1

90' - kraj
88' - GOOOL - 5:1 - petarda u Münchenu, strijelac Müller na asistenciju Thiaga Alcantare
63' - GOOOL - 4:1 - novi pogodak rasploženog Thiaga Alcantare
56' - GOOOL - 3:1 - Thiago Alcantara
53' - GOOOL - 2:1 - Lewandowski je vratio prednost Bayernu, njegov 11. gol u zadnjih osam utakmica
30' - GOOOL - 1:1 - Neuer je obranio penal Alexisu Sanchezu koji je iz drugog pokušaja opalio u zrak, ali je zatim opet primio loptu i zabio

25' - Bayern je puno bolji, Arsenal u podređenom položaju
11' - GOOOL - 1:0 - Bavarci su brzo probili goste, Robben je strijelac

----------------------------------------------------------------

U utorak su odigrana dva dvoboja osmine finala, PSG je razbio Barcelonu 4:0, a Benfica svladala Borussiju D. 1:0