LIGA PRVAKA - 6. KOLO

PSG se spasio u zadnjim sekundama; Bešiktaš deklasiran

06.12.2016 u 20:15

Večeras se igraju utajkmice 6., odnosno odlučujeg kola u skupinama A, B, C i D Lige prvaka. Najneizvjesnije je u skupini B gdje se tri momčadi bore za dva mjesta koja vode u sljedeću rundu natjecanja. Vida je bio u početnoj postavi Dinama, baš kao i Vrsaljko u Atleticu. Od prve minute krenuo će i Šimunović u dresu Celtica, dok je Marko Rog u dresu napolija priliku dobio u 80. minuti. Rakitić i Strinić nisu bili u kombinacijama za večerašnje oglede

------------------------------------------------

90' - GGGOOOLLL - Angel Di Maria spasio je PSG velike sramote; u Parizu je 2:2
87' - GGGOOOLLL - Jimenez vraća nadu Benfici, koja sada gubi 1:2
80' - GGGOOOLLL - Moraes povećava prednost Dinama nad Bešiktašom na 6:0
79' - GGGOOOLLL - Mertens povećava prednost Napolija kod Benfice; sada je 2:0
78' - GGGOOOLLL - Doumbia je uspio zatresti mrežu Arsenala; malo radosti za navijače Basela
70' - GGGOOOLLL - Wanderson nakon nekoliko minuta opet gura PSG u očaj; Ludogorec vodi 2:1
69' - GGGOOOLLL - Hat-trick i Arde Turana; Barcelona vodi 4:0 protiv Borussije
61' - GGGOOOLLL - Callejon je donio predbost Napoliju na stadionu Benfice
61' - GGGOOOLLL - prekrasnim škaricama Cavanija PSG je stigao do izjednačenja protiv Ludogoreca
60' - GGGOOOLLL - Sidorčuk je zabio već peti gol Bešiktašu
56' - Aboubakar je dobio drugi žuti karton, pa Bešiktaš trenutno igra s devetoricom igrača
53' - GGGOOOLLL - Iwobi diže prednost Arenala na 4:0 u gostima kod Basela
52' - GGGOOOLLL - prekarsan akcija Barcelone koju je Arda Turan zaokružio svojim drugim golom
50' - GGGOOOLLL - Barcelona podiže vodstvo; Arda Turan za 2:0
47' - GGGOOOLLL - Arsenal vodi 3:0 u Baselu; strijelac je opet Lucas Perez, a to je njegov hat-trick

45'+3 KRAJ POLUVREMENA
45'+3 GGGOOOLLL - Kijevljani vode 4:0 protiv Bešiktaša; zabio je Gonzalez
33' - GGGOOOLLL - Dinamo već vodi 3:0; Bešiktaš se posve raspao; strijelac je Sidorčuk nakon lijepog loba preko gostujuće obrane
29' - GGGOOOLLL - Jarmolenko je zabio iz penala, kojeg je skrivio beck, a zbog tog je starta dobio i crveni karton
28' - GGGOOOLLL - Bayern je poveo protiv Atletica; zabio je Lewandowski
18' - GGGOOOLLL - Lionel Messi donio je prednost Barceloni protiv Borussije
17' - GGGOOOLLL - Ludogorec šokantno vodi protiv PSG-a; zabio je Misidjan
16' - GGGOOOLL - Lucas Perez zabija već drugi gol Baselu
 9' - GGGOOOLLL - Besedin je zabio možda u najvažnijoj utakmici večeri - za Dinamo Kijev kontra Bešiktaša
 8' - GGGOOOLLL - Lucas Perez donio je vodstvo Arsenalu protiv Basela
 7' - GGGOOOLLL - Manchester City je brzo izjednačio prekrasnim golom Iheanacha
 4' - GGGOOOLLL - igrači Celtica kaznili su veliku grešku obrane Manchester Cityja; strijelac je bio Patrick Roberts

20.45 - sve utakmice ovog kola počet će minutom šutnje u spomen na poginule nogometaše brazilskog Chapecoensea