ZAMIJENJEN JE

Rakitić otkrio pozadinu teške pobjede Barcelone

29.09.2016 u 10:54

Barcelona je na gostovanju kod Borussije M'gladbach jedva pobijedila 2:1. Ivan Rakitić igrao je do 59. minute, kad ga je zamijenio strijelac pobjedničkog gola Arda Turan

'Vidjeli ste i sami da je Borussia (M) sjajno posložena momčad koja igra moćno. Ali i mi smo dobro igrali i moramo tako i nastaviti', rekao je nakon utakmice hrvatski reprezentativac. Odigrao je Ivan Rakitić na Borussia Parku u Mönchengladbachu solidnu partiju. Na terenu je proveo 59. minuta, imao je nekoliko zapaženih akcija...

'Bila je to teška i čudna utakmica u kojoj smo uspjeli nadoknaditi rezultatski manjak', komentirao je Rakitić utakmicu Lige prvaka u kojoj ga je zamijenio junak Barcine pobjede, turski reprezentativac Arda Turan i napomenuo: 'Izveli su jaku obrambenu postavu i bilo je malo mjesta za manevre, teška utakmica...'

A baš je Turan zabio za pobjedu Katalonaca - u 65. minuti je presudio čvrstoj Borussiji te je proglašen najboljim igračem utakmice.

'U drugom poluvremenu bio je važan ulazak Rafinhe i Arde. Arda je na visokom nivou, kao i uvijek. Ne volim izdvajati ni uspoređivati igrače. Uvijek ih gledam kao da su na visokom nivou, pa čak i ako odigraju lošije. Sretan sam sa svim svojim igračima', zaključio je trener Barcelone Luis Enrique, čija se momčad mora prilagoditi činjenici da još najmanje dva tjedna ne može računati na ozlijeđenog Lea Messija