GOLOVI DILJEM EUROPE

Veliki preokret Barcelone u fantastičnoj večeri Lige prvaka

28.09.2016 u 20:07

U utakmicama drugog kola grupne faze Lige prvaka ove srijede Barcelona je preokretom svladala u gostima Borussiju M'gladbach 2:1, Guardiola je sa Cityjem odigrao 3:3 kod Celtica i prvi put ostao bez pobjede, dok je Atletico u Madridu svladao Bayern...

Liga prvaka, 2. kolo

Skupina A

Arsenal - Basel 2:0 (Walcott 7, 26)

26' - tone švicarski brod u Londonu, Walcott je zabio svoj drugi pogodak

7' - Arsenal je na pravi način otvorio utakmicu i poveo preko Walcotta

Zabio je povremeni engleski reprezentativac glavom nakon brze akcije domaćih

Ludogorec – PSG 1:3 (Natanael 16 / Matuidi 41, Cavani 56, 60)

60' - još jednom zabija Cavani i sada je sve riješeno
56' - potpuni preokret u Bugarskoj zahvaljujući Cavaniju

41' - PSG se vratio u utakmicu golom Matuidija

16' - Bugari su iznenađujuće poveli protiv PSG-a golom Natanaela iz slobodnjaka

Skupina B

Bešiktaš – Dinamo K. 1:1 (Quaresma 29 / Cigankov 65)

65' - vratio se Kijev u igru golom Cigankova
29' - Portugalac Quaresma dovodi Turke u goste protiv Vidinog Dinama

Napoli – Benfica 4:2 (Hamšik 20, Mertens 51, 58 Milik 54 / Guedes 71, Salvio 86)

58' - Mertens drugim svojim golom puni mrežu razbijene Benfice
54' - razbio je Napoli Portugalce: zabio je Mertens, a onda i Milik za 3:0!
20' - Hamšik dovodi Talijane u vodstvo u derbiju grupe B

Skupina C

Borussia M. – Barcelona 1:2 (T. Hazard 34 / Turan 65, Pique 74)

74' - potpuni preokret! Pique je nakon udarca Suareza poslao loptu u mrežu!
65' - gool za Barcu! Arda Turan koji je zamijenio Rakitića zabija pod gredu nakon asistencije Neymara!

34' - Borussia je dočekala svoju priliku, zabio je iz blizine mlađi brat Hazard!

23' - zaprijetio je i Rakitić iz daljine, ali domaći golman mu brani
7' - Neymar je propustio prvu veliku priliku Barcelone koja preuzima kontrolu

Celtic – ManCity 3:3 (Dembele 3, 47 Tierney 20 / Fernandinho 12, Sterling 28, Nolito 55)

55' - luda utakmica u Glasgowu ide dalje! Na 3:3 izjednačio je Nolito!

47' - vjerovali ili ne, Celtic je po treći put poveo, strijelac ponovo Dembele, krasno je zabio iz voleja!

28' - City se vratio u život pogotkom Sterlinga za 2:2!

20' - opet vodi Celtic golom Tierneyja koji je zabio nakon što se sjurio lijevom stranom!

12' - brzo je uzvratio City, golom Fernandinha za 1:1

3' - sprema li se senzacija u Glasgowu? Domaćin je rano poveo preko Mousse Dembelea...

Skupina D

Atletico – Bayern
1:0

35' - čvrsti Atletico je poveo protiv Bayerna golom Carrasca koji je krasno zabio u suprotni kut!

Rostov – PSV 2:2 (Poloz 10, 38 / Proepper 14, De Jong 45)

45' - nastavljaju padati golovi u Rusiji, izjednačio je De Jong
38' - opet je Poloz doveo domaćina u vodstvo!
14' - Proepper je brzo vratio PSV u utakmicu
10' - Rostov najavljuje novu senzaciju zahvaljujući ranom golu Dmitrija Poloza

Pred nama je još osam uzbudljivih utakmica drugog kruga grupne faze Lige prvaka. Hrvatskim ljubiteljima nogometa posebno će zanimljivo biti gostovanje Barcelone kod neugodne Borussije M'gladbach, s Ivanom Rakitićem koji započinje od prve minute.

U prvom je sastavu i Domagoj Vida na gostovanju kijevskog Dinama kod Bešiktaša, dok Marko Rog i Šime Vrsaljko nisu na terenu u dvobojima Napolija s Benficom i Atletica s Bayernom.

Također će biti zanimljivo što će napraviti Arsenal i PSG u dvobojima protiv Basela, odnosno Ludogoreca, hoće li Rostov pokazati snagu protiv PSV-a i može li Guardiolin City nastaviti pobjednički niz kod Celtica.