BURNO U LIGI PRVAKA

Real izbjegao blamažu, Juve razočarao, Leicesteru krasna pobjeda!

15.09.2016 u 09:52

Druge večeri uvodnog kola Lige prvaka Real je u posljednjim minutama preokrenuo protiv Sportinga, Juventus nije uspio pobijediti Sevillu, a Leicester City uvjerljivo je svladao Brugge u debitantskom nastupu...

Liga prvaka ponudila je u srijedu vrlo uzbudljive utakmice. Branitelj naslova Real iznenađujuće je u Madridu gubio od Sportinga većim dijelom susreta, ali ipak je iščupao pobjedu.

Vodeći pogodak za Portugalce zabio je Bruno Cesar u 48. minuti, no u 89. minuti izjednačio je Cristiano Ronaldo, a zatim je u sudačkoj nadoknadi Alvaro Morata donio pobjedu aktualnom prvaku.

Luka Modrić igrao je svih 90 minuta, dok je Mateo Kovačić ostao na klupi.

U istoj grupi F Borussia Dortmund s uvjerljivih je 6:0 u gostima kod poljske Legije preuzela vrh ljestvice.

Razočarao je Juventus koji u Dinamovoj skupini H nije uspio pobijediti Sevillu. Završilo je u Torinu 0:0, uz minimalnu minutažu hrvatskih igrača. Marko Pjaca ušao je u igru u 86. minuti, a Mario Mandžukić uopće nije igrao.

Leicester City debitirao je u Ligi prvaka uvjerljivom pobjedom. U trijumfu 3:0 u gostima kod Bruggea istaknuo se Mahrez s dva pogotka, a 'lisice' su preuzele vrh ljestvice u grupi G, jer Porto je odigrao tek 1:1 s Kopenhagenom.

U skupini E Subašićev Monaco napravio je velik posao pobjedom u Londonu protiv Tottenhama, dok su Bayer i CSKA odigrali 2:2 pa je tako momčad našeg reprezentativnog golmana preuzela vrh ljestvice.

U zaostaloj utakmici grupe C Guardiolin City s čak 4:0 svladao je Borussiju M'gladbach, uz hat-trick Aguera te se tako pridružio Barceloni na vrhu s kojom će voditi borbu za prvo mjesto u skupini.