SLOM

Pogledajte Lovrenove suze i trenutak koji će ga proganjati

19.05.2016 u 09:26

U finalu Europske lige Sevilla je svladala Liverpool 3-1, a poraz je teško pogodio braniča engleske momčadi Dejana Lovrena

Teški su ovo dani za hrvatskog braniča. Zbog neslaganja s izbornikom Antom Čačićem nije se našao na popisu kandidata za Europsko prvenstvo u Francuskoj, a u srijedu je izgubio europski trofej s Liverpoolom.

Lovren je odigrao sjajno prvo poluvrijeme, bio pravovremen u svojim reakcijama protiv suparničkih igrača, a zabio je i lijep pogodak glavom koji mu je poništen.

No u nastavku to nije izgledalo dobro. Naš stoper je, kao i cijela obrana Redsa, u pojedinim trenucima djelovao izgubljeno, a prije drugog pogotka Seville lopta mu je gurnuta kroz noge.

Poslije posljednjeg sučevog zvižduka Lovren se slomio. Sjeo na travnjak stadiona u Baselu i zaplakao. Njegove suze su brzo obišle nogometni svijet i sigurno su dirnule jednako tako tužne navijače premierligaša.