MLADI RAZOČARALI

Dinamo izgubio prvu rundu okršaja protiv Arsenala!

16.09.2015 u 17:53

Juniorska momčad Dinama započela je natjecanje u omladinskoj Ligi prvaka domaćim porazom od Arsenala, rezultatom 0:2

Gosti iz Londona bili su ovog popodneva na Hitrec-Kacijanu lagani favoriti, puno manji od svojih seniorskih kolega koji igraju navečer na Maksimiru. S obzirom na odličnu Dinamovu omladinsku školu, nadali smo se pozitivnom rezultatu na otvaranju omladinske Lige prvaka, no utakmica je prošla u dominaciji 'topnika' koji su na kraju upisali sigurnu pobjedu.

Junak susreta bio je Christopher Willock, koji je u 43. minuti oteo loptu Davoru Lovrenu, sjurio se prema golu, promiješao braniče i sigurno zabio pokraj Šempera. U 66. minuti isti igrač ponovo je izazvao paniku u kaznenom prostoru i izborio kazneni udarac kojeg je Ben Sheaf pretvorio u pogodak.

U završnici susreta Dinamo je malo došao k sebi, a Matić je pogodio okvir gola, no 'modri' su se morali na kraju zadovoljiti porazom bez postignutog gola koji im otežava situaciju uoči nastavka natjecanja.