DRAMA NA SJEVERU

Molde zabio tri gola, ali mora čestitati Dinamu na prolazu

04.08.2015 u 20:53

Dinamo protiv Moldea igra uzvrat trećeg pretkola Lige prvaka u Norveškoj. Obzirom na 1:1 iz Makimira večeras im treba pobjeda ili remi s barem dva pogotka u mreži domaćina

Molde - Dinamo 3:3 (prvi susret 1:1)
Strijelac: Hussain 43, Elyounoussi 51, Kamara 76 / Pjaca 16, Ademi 19, Rog 22

Molde: Horvath, Linnes, Toivio, Forren, Rindaroy, Mostrom (od 75. Svendsen), Hussain, Singh, E. Hestad, Elyounoussi, Kamara
Dinamo: Eduardo, Pinto, Šimunović, Sigali, Pivarić, Ademi, Goncalo, Rog, Soudani (od 62. Hodžić), Rog (od 75. Ćorić), Pjaca, Henríquez (od 54. Antolić)

96' - promašaj Moldea iz zadnjeg pokušaja, kraj utakmice
93' - Šimunović blokira pokušaj Norvežana, Molde radi prekršaj u napadu nakon kornera
91' - pet minuta nadoknade, Norvežani već gotovo padaju od umora
87' - Dinamo kontrolira igru, Molde čeka još jednu priliku za potpuni preokret
80' - Horvath brani odbijanac Antolića, Dinamo je stalno u polukontrama ali ih ne koristi
77' - Dinamo i dalj ima prolaz zahavljajući golovima u gostima, ali od računa su napravili veresiju
76' - GOOOL - Hestad ubacuje, a Kamara s igračem manje pogađa za 3:3
75' - prve europske minute Ante Ćorića
72' - Forren dobiva crveni karton. Dinamu bi sada moralo biti lakše
70' - kamara puca glavom s pet metara, blizu stative. Eduardo bi bio nemoćan
66' - Hodžić sjajno upošljava Antolića kojemu Horvath uspijeva obraniti suprotni kut
61' - Dinamo nije uspio doći do šuta nakon tranzicije 4 na 3, Toivio uklizava i spašava
59' - Elyounoussi slabo puca s deset metara, Eduardo lako brani
54' - Antolić mijenja Henriqueza i odmah isprobava šut
54' - Pjaci Horvath brani zicera, Soudanijev udarac sa crte skida Forren! Kakve prilike...
51' - GOOOL: Elyounoussi pogađa penal iz treće Moldeovog pokušaja večeras
51' - treći penal za Molde i žuti karton za Eduarda
50' - Pjaca puca u bliži kut, Horvath brani
49' - Pivarić blokira udarac sa sedam metara nakon dobre polukontre Moldea
47' - Rog pokušava zabiti lobom, visoki Horvath uspijeva spriječiti novi gol
46' - nastavak utakmice je počeo, izmjena nema

48' - kraj poluvremena u kojemu je Molde promašio dva penala
47' - Singh puca u svoju lijevu, Eduardo čita namjeru i brani udarac
46' - Eduardo ruši Hestada i novi penal za Molde
43' - GOOOL - Hussain pogađa Eduardovu mrežu s 20 metara
37' - Hestad bezopasno puca iz obećavajuće pozicije
34' - dobra polukontra Dinama, ali malo zaleđe i prilika je propala
31' - Elyounoussi puca sa sedam metara, ali loš pokušaj loba hvata Eduardo
26' - Dinamo je brzo prelomio dvoboj, Moldeu trebaju četiri gola za prolaz...
22' - GOOOOOL: Pjaca probija lijevom, nakon odbijanaca Rog pogađa za 0:3. Gotovo je!
19' - GOOOOOL: Henriquez dolazi u priliku i puca, Molde tri puta brani mrežu i na kraju Ademi zabija!
16' - GOOOOOL: Pjaca koristi poklon domaće obrane i mirno zabija za 0:1
12' - velika bitka za svaku loptu, Dinamo još čeka prvu priliku
9' - Ola Kamara s bijele točke prebacuje gol za otprilike pet metara!
7' - penal za Molde! Sigali ne vjeruje, ali spasa nema
5' - prva prilika iz prekida za Molde, Hestad preko gola iz teške pozicije
3' . minijatura Soudanija kod korner zastavice, čini se raspoloženim za igru
1' - prvi napad za Dinamo, počela je utakmica

Dvoboj se igra na umjetnoj travi, stadion nije ispunjen, BBB-a još nema
Molde izlazi s jednim napadačem, njihova namjera je zaustaviti početni udar gostiju i okrenuti utakmicu na svoj ritam
Dinamov trener Zoran Mamić vratio se kombinaciji sa četiri braniča, umjesto Machada u sredini je Goncalo