USPJEŠNI HRVATI

Liga prvaka: Debi iz snova Marija Pašalića za Monaco!

28.07.2015 u 22:23

Tijekom večeri odigrano je (osim Dinamove) osam utakmica trećeg pretkola nogometne Lige prvaka

U najzvučnijem ogledu večeri Fenerbahče i Šahtar (Srna je počeo utakmicu, Eduardo odigrao zadnjih 20-ak minuta) su odigrali 0:0, a Monaco je sa 3:1 svladao Young Boyse u Bernu. Danijel Subašić primio je gol za 1:2, no u 75. minuti gotovo sve dileme otklonio je gromovitim udarcem za konačnih 1:3 ljevicom s 20 metara Mario Pašalić koji je tako zabio u službenom debiju za svoj novi klub.

CSKA Moskva je sa 2:2 remizirao sa Spartom iz Praga, albanski Skenderbeu (Marko Radaš 90 minuta) je u Moldaviji svladao Milsami (Karlo Belak 90, Igor Banović 16) sa 0:2, a cipaski APOEL u danskoj Midtjylland sa 1:2.

Viktoria Plzen svladala je u Tel Avivu Maccabi s 1:2, a mađarski Videoton (Dinko Trebotić 90 minuta) remizirao je s Bate Borisovim 0:0. Jedinu pobjedu domaćina od spomenutih sam dvoboja osigurao je Panathinaikos (Danijel Pranjić 90) protiv Club Bruggea s konačnih 2:1.