ČETVRTFINALE EUROPSKE LIGE

Fiorentina izjednačila, preokret Seville, Napoli u polufinalu

16.04.2015 u 20:40

Večeras su se igrale prve utakmice četvrtfinala nogomete Europske lige. Branitelj naslova, Sevilla, pobijedila je Zenit, Club Brugge i Dnjipro odigrali su 0:0, Napoli je svladao Wolfsburg u gostima 4:1. Kijevski Dinamo pak dočekeao je Fiorentinu a završilo je 1:1

TEKSTUALNI PRIJENOS SA SVIH UTAKMICA PRATITE OVDJE
--------------------------------------------------------------------------
90'+3 GGGOOOLLL - Babacar škaricama za 1:1 Fiorentine u Kijevu
88' - GGGOOOLLL - Suarez je zabio za vodstvo Seville
80' - GGGOOOLLL - Perišić je asistent za strijelca Bendtnera

77' - GGGOOOLLL - samo dvije minute kasnije Gabbiadini je zabio za vodstvo Napolija 0:4

75' - promjena u Napoliju, ušao je Gabbiadini a izašao Hamšik
73' - GGGOOOLLL - Bacca je pogodio za izjednačenje Seville

66' - vrlo brzo nakon ulaska Perišić je u prvoj prilici
64' - nakon trećeg primljenog gola, u igru 'vukova' ušao je i naš Ivan Perišić
64' - GGGOOOLLL - Hamšik je riješio sve dileme - Napoli vodi 0:3 protiv Wolfsburga

58' - sada i Club Brugge pritišće, Refaelov prijeti Dnjipru
49' - Higuain je skoro zabio i treći gol ali ovog puta je Benaglio dobro intervenirao
46' - počela su druga poluvremena

45'+2 Kraj prvih poluvremena
36' - GGGOOOLLL - prva prilika za kijevski Dinamo i Lens zabio, unatoč premoći Fiorentine

35' - Badelj je na volej dočekao jedan odbijanac, pucao iz prve, ali lopta je otišla malo preko gola domaćina
32' - Fernandesova velika prilika za Fiorentinu
29' - GGGOOOLLL - Rijazancev je zabio za vodstvo Zenita u Sevilli

26' - velika prilika za Fiorentinu, ali salah loše puca odnosno Šovkovski dobro reagira
23' - GGGOOOLLL - sada je strijelac za Napoli Hamšik

23' - na dvoboju u Kijevu trener domaćih uveo je Domagoja Vidu umjesto ozlijeđenog Antunesa
18' - dobra prilika za Fiorentinu, ali Gomez nije dobro zahvatio loptu
15' - GGGOOOLLL - Higuain je pogodio za vodstvo Napolija protiv Wolfsburga

14' - odlična utakmica u Kijevu; Alonso prijeti domaćinima
11' - sada je Napoliju prijetio Caligiuri
10' - Belgijancima je sada zaprijetio Rotan, no u Bruggeu je još uvijek 0:0
 7' - prilika i za Wolfsburg protiv Napolija; Rodriguez je promašio
 7' - Nikola Kalinić pokuašo je zaprijetiti momčadi koja je izbacila Bešiktaš Slavena Bilića, no bivši hajdukovac bio je u zaleđu
 3' - Sevilla je krenula ofenzivno protiv Zenita, a prvu prigodu imao je Reyes
 1' - zanimljivo je da u momčadi Fiorentine, barem sada na početku dvoboja, nema ni jednog Talijana

21.05 - počele su utakmice na sva četiri stadiona a od hrvatskih igrača na terenu su Nikola Kalinić (Dnjipro), Milan Badelj (Fiorentina).