PRIJATELJI IZVAN TERENA

Mandžukić i Spahić ovim su potezima zasjenili sve ostale!

27.02.2015 u 09:10

Bayer iz Leverkusena priredio je veliko iznenađenje u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, svladavši na svome stadionu Atletico Madrid 1:0. No prema prikazanom na terenu, ali i prilikama, rezultat nije nikakvo iznenađenje

NISSAN VAS NAGRAĐUJE

Izaberite #GENIUS gol tjedna i osvojite nagrade. Nissan je za vas pripremio bogate nagrade: lopte Adidas, nogometne dresove Adidas i druge bogate nagrade. Registrirajte se OVDJE.

Europski viceprvak Atletico Madrid još je dobro i prošao, s obzirom na to kakve su prilike imali domaćini.

U dvije situacije u prvom poluvremenu gostima je zaprijetio Dubrovčanin Emir Spahić. Njegov prvi pokušaj, kada je Moya već bio svladan, na gol-crti zaustavio je naš Mario Mandžukić

A onda je, nekoliko minuta kasnije, Spahić izazvao paniku gostiju. Opalio je po lopti s oko 25 metara, a ona je odsjela na mjestu na kojem se spajaju stativa i vratnica. Moya je i tada bio svladan i da je lopta samo koji centimetar bila preciznija, bio bi to gol mjeseca.

Ovako su se domaćini morali zadovoljiti tek jednim postignutim golom, također lijepim, a koji je u 57. minuti postigao Hakan Çalhanoğlu

Inače, Mandžukić i Spahić stari su poznanici, a zanimljiv detalj snimile su kamere uoči utakmice. Mandžo se prikrao s leđa reprezentativcu BiH i potapšao ga po leđima, a kada ga je Spahić uočio - pao je i zagrljaj.