LJUTNJA

U Bayernu pronašli krivca; jedan čovjek ih razbjesnio!

18.02.2015 u 11:20

Bionic
Reading
Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Iako je u Ukrajinu stigao kao velik favorit, Bayern u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka nije uspio svladati Šahtar (0:0)

Mnogi su pretpostavljali da će Bavarci već u Lvivu napraviti velik korak prema četvrtfinalu, ali to se nije dogodilo. Bayern nije igrao dobro, a bez obzira na velik posjed lopte, u napadu je vodeća momčad njemačkog prvenstva većinu vremena bila bezopasna.

Ipak, čelnici Bayerna dio krivice za slab rezultat prebacili su na suca, Španjolca Alberta Undiana Mallenca. Prema njima, ni Šahtar nije trebao završiti utakmicu s 11 igrača.

'Bilo je nekih stvarno čudnih odluka', ljut je bio sportski direktor Bayerna Matthias Sammer.

Još je žešći u svojoj izjavi bio drugi čelnik bavarskog ponosa, Karl Heinz Rummenigge.

'Sudac je bio katastrofa i nije na razini Lige prvaka.'


tportal Prediktor Prognoziraj rezultate SHNL-a i osvoji vrijedne nagrade Besplatno je i traje minutu — prognoze mijenjaš do prvog zvižduka Zaigraj prediktor.tportal.hr